Meny

Kontakt

Är du intresserad av våra produkter eller vill du veta mer om BOROX®? Hör gärna av dig till oss via formuläret nedan eller maila direkt till personen du söker.

Du kan alltid ringa oss på +46 (0)155-26 48 80 eller maila till info@borox.com. Vill du göra en beställning kan du maila till order@borox.com.

Säljare

Välj region
Michael Schaal
Head of Sales Central Europe michael.schaal@borox.com +49 (0)170-389 31 43
Yves Frank
Regional sales manager East Europe yves.frank@borox.com +49 (0)160-555 69 93
Ferenc Schottner
Sales manager Export ferenc.schottner@borox.com +46 (0)76-677 20 77
Elvis Husic
Regional sales manager South East Europe elvis.husic@borox.com +46 (0)76 539 94 95
Len Enslin
Len Enslin
Area sales manager South Africa len.enslin@borox.com +27 (0)71 538 69 29
Björn Hellström
Regional sales manager in Sweden north, Norway and Finland bjorn.hellstrom@borox.com +46 (0)70 – 291 17 17
Erik Starberg
Regional sales manager in Sweden south, Denmark and France erik.starberg@borox.com +46 (0)70- 291 17 55

Innesälj

För beställningar samt frågor rörande ordrar och leveranser. Telefon: +46 (0)155-26 48 80

Ledning

Stefan Svanborg
Stefan Svanborg
Owner and CEO stefan.svanborg@borox.com
Christopher Svanborg
Christopher Svanborg
Owner and Purchasing manager Christopher.svanborg@borox.com
Per-Erik Nilsson
Site manager per-erik.nilsson@borox.com
Mats Haglund
Product Development mats.haglund@borox.com +46 (0)70-583 9 363

Övriga kontaktpersoner

Mariella Nilsson
Financial manager mariella.nilsson@borox.com
Mathias Wikingsson
Process manager mathias.wikingsson@borox.com
Ann-Catrin Steen
Invoicing. Leverantörsfakturor mailas till invoice@borox.com ann-catrin.sten@borox.com
Johan Granberg
Product manager johan.granberg@borox.com +46 (0)72-7443128
Catharina Wikingsson
Logistic planner catharina.wikingsson@borox.com +46 (0) 706789377
Haris Husic
Quality & Environmental manager haris.husic@borox.com
Linda Svensson
Marketing and Communication linda.svensson@borox.com +46 (0)155-26 48 87

Kontakt

*” anger obligatoriska fält

Dina uppgifter

Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.